Veslački klub Jarun
Discipline
Raspored trka
Masters Handicap
Jumbo regata 14 RASPIS.pdf
Jumbo regata 14 INVITATIOM.pdf
Stanje prijava - subota
Zbirno stanje prijava - subota
Stanje prijava - nedjelja
Zbirno stanje prijava - nedjelja
Zbirna startna lista - subota-kvalifikacije
Subota-pojedinačni rezultati kvalifikacija
Subota-kvalifikacije-zbirni rezultati
Zbirna startna lista - subota finale
Subota-pojedinačni rezultati finala
Subota-finale-zbirni rezultati
Zbirna startna lista nedjelja kvalifikacije
Nedjelja-pojedinačni rezultati kvalifikacija
Nedjelja kvalifikacije zbirni rezultati
Zbirna startna lista nedjelja finale
Nedjelja-pojedinačni rezultati finala
Nedelja-finale-zbirni rezultati
Kontakti / Contacts
Raspored trka

 

 
SUBOTA / Saturday, 7/6/2014
101 KŽB 1x   /   U13W 1x 500
102 KMB 2x   / U13M 2x 500
103 KMA GIG / U15M GIG 1000
104 VM 4-   /   MM 4- 1000
105 VŽ 8+   /   MW 8+ 1000
106 KŽA 4x / U15W 4x 1000
107 VM 4x   /   MM 4x 1000
108 JMA 1x / U19M 1x 2000
109 JMB 4x / U17M 4x 2000
110 JŽA 2- / U19W 2- 2000
111 SŽB 2- / U23W 2- 2000
112 SMA 1x / M 1x 2000
113 JMA 2- / U19M 2- 2000
114 JMB 4+ / U17M 4+ 2000
115 SMB 1x / U23M 1x 2000
116 SMAL 1x / LM 1x 2000
117 JŽB 4x / U17W 4x 2000
118 STU M 8+ 2000
119 JŽA 1x / U19W 1x 2000
120 SMAL 2- / LM 2- 2000
121 SMA 2- / M 2- 2000
122 SMB 2- / U23M 2- 2000
123 JMB 8+ / U17M 8+ 2000
124 SMA 2x / M 2x 2000
125 SŽA 1x / W 1x 2000
126 SŽAL 1x / LW 1x 2000
127 SŽB 1x / U23W 1x 2000
128 JMA 2x / U19M 2x 2000
129 KŽB 2x / U13W 2x 500
130 KMB 1x / U13M 1x 500
131 KŽA GIG / U15W GIG 1000
132 V mix 2x / masters mix 2x 1000
133 KMA 4x / U15M 4x 1000
134 VŽ 4x / MW 4x 1000
135 VM 8+ Trophy / MM 8+ Trophy 1000

 

NEDJELJA/Sunday, 8/6/2014
201 KŽB GIG / U13W GIG 500
202 VŽ 2x / MW 2x 1000
203 VM 1x / MM 1x 1000
204 VM 2- / MM 2- 1000
205 KŽA 2x / U15W 2x 1000
206 KMA 1x / U15M 1x 1000
207 V mix 4x / masters mix 4x 1000
208 JMA 4- / U19M 4- 2000
209 JŽAL 1x / U19LW 1x 2000
210 JŽA 2x / U19W 2x 2000
211 JŽB 1x / U17W 1x 2000
212 SŽA 2- / W 2- 2000
213 JMA 4+ / U19M 4+ 2000
214 JMB 2x / U17M 2x 2000
215 JMAL 1x / U19LM 1x 2000
216 STU Ž 8+ / STU W 8+ 2000
217 SŽAL 2x / LW 2x 2000
218 SŽA 2x / W 2x 2000
219 JMA 4x / U19M 4x 2000
220 SMA 4- / M 4- 2000
221 JMB 1x / U17M 1x 2000
222 JŽB 2x / U17W 2x 2000
223 JMB 2- / U17M 2- 2000
224 JŽA 4x / U19W 4x 2000
225 SMAL 2x / LM 2x 2000
226 JMA 8+ / U19 8+ 2000
227 KMB GIG / U13M GIG 500
228 VM 2x / MM 2x 1000
229 VŽ 1x / MW 1x 1000
230 KŽA 1x / U15W 1x 1000
231 KMA 2x / U15M 2x 1000
232 V mix 8+ / masters mix 8+ 1000

 

 

Kategorije / Age Groups:
Dob: / Age:
Veslačice/veslači rođeni: / Rowers born in:
KB = U13 M/W
11, 12
2002 i mlađi
KA = U15
13, 14
2000 i 2001
JB = U17
15, 16
1999 i 1998
JA = U19
17, 18
1997 i 1996
SB = U23
19, 20, 21, 22
1995, 1994, 1993 i 1992
SMA/SŽA = M/W
≤ 23
1991 i stariji
VM/VŽ = MM/MW
≤ 27
1987 i stariji po kategorijama